DaZuu.EU ~ nagrody i kody czekają na Ciebie!

13.12.2017 07:58:48

Logowanie

LoginPanel

Nie pamiętasz hasła? Przypomnij!
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Partnerzy

 • Prizee gry online

Reklama

Chcesz zobaczyć swoją reklame na DaZuu.EU?
Napisz na: reklama@dazuu.eu


Regulamin serwisu http://www.DaZuu.EU

§1 DEFINICJE

Administrator
Właściciel serwisu
Serwis
Strona dostępna pod adresem http://www.dazuu.eu, na której użytkownik może korzystać z różnych funkcji m.in. grać w darmowe gry i zdobywać punkty dazu, które może zamienić na nagrody.
Użytkownik
Osoba, która przeprowadziła udany proces rejestracji w serwisie.
Rejestracja
Proces polegający na wypełnieniu formularza, w którym użytkownik podaje dane potrzebne do założenia konta w serwisie.
Konto
Miejsce, w którym użytkownik gromadzi punkty a także inne informacje. Dostęp do konta jest możliwy po rejestracji oraz aktywowaniu konta.
Logowanie
Wpisanie unikatowego loginu i hasła, które użytkownik ustala podczas procesu rejestracji
Gry/Zdrapki
Część serwisu gdzie użytkownik może zdobyć punkty dazu, kody oraz nagrody rzeczowe.
Partia w grach/zdrapkach
Możliwość zagrania w grę zręcznościową lub odsłonięcia zdrapki.
Dazu
Waluta obowiązująca w serwisie.
Sklepik
Miejsce, w którym użytkownik może zamienić walutę na nagrody.
Kod Dazuu+
Kod dający dodatkowe partie i inne profity.
Schowek
Miejsce gdzie przechowywane są kody, które użytkownik wpisał w dziale "Aktywuj Dazuu+".
Ranga
Pozycja gracza w serwisie i związane z nią profity.
Zadania specjalne
Wykonanie określonej czynności, za która użytkownik otrzymuje punkty dazu, kody Dazuu+ lub partie w grach i zdrapkach.
Przerwa techniczna
Zaplanowane okno serwisowe niezbędne do konserwacji serwisu.
Awaria
Niezaplanowana przerwa techniczna powodująca brak działania lub ograniczone działanie serwisu.

§2 WŁAŚCICIEL SERWISU

 1. Właścicielem serwisu jest ...
 2. Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez ... pod numerem ..., NIP ..., REGON ....
 3. Serwisem DaZuu.EU zajmuje się ... i jest to osoba kontaktowa w sprawie DaZuu.EU oraz wszystkim co z nim związane.
 4. Adres siedziby firmy:
  DAZUU.EU
  ...
  ...

§3 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Regulamin ma na celu ustalenie zasad korzystania z serwisu przez użytkownika a także określa prawa i obowiązki użytkownika i administratora.
 2. Administrator zobowiązuje się do zapewnienia ciągłości działania serwisu i jego funkcji, jednakże zastrzega sobie prawo do przerw, tzw. okien serwisowych, o których mowa w §1. W przypadku awarii administrator zobowiązuje się do niezwłocznego przywrócenia działania serwisu.
 3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania w sposób zgodny z zasadami i regulaminem. W przypadku działań niezgodnych z prawem, w szczególności próby ataku na serwis lub wykorzystywania luk w systemie serwisu będą karane usunięciem konta i zgłoszeniem sprawy do organów ścigania.

§4 REJESTRACJA I UCZESTNICTWO

 1. Użytkownikiem serwisu może zostać każda osoba fizyczna. Osoby niepełnoletnie oraz nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą dokonać rejestracji pod warunkiem uzyskania zgody od opiekuna prawnego.
 2. W czasie rejestracji użytkownik podaje dane potrzebne do korzystania z serwisu. Pola oznaczone * w formularzu rejestracyjnym są obowiązkowe.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i służy jedynie wysyłce zamówionych nagród rzeczowych. Użytkownik ma prawo do wglądu i poprawiania tych danych. Dane osobowe można uzupełnić w dowolnym momencie w dziale "Profil".
 4. Podane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z ustawa nr 133/883 z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dane są podawane osobom trzecim tylko i wyłącznie w celu dostarczenia zamówionej nagrody. Użytkownik ma prawo do wglądu w te dane i ich samodzielnego poprawiania. Może również zażądać usunięcia konta poprzez wysłanie wiadomości za pomocą działu "Kontakt". W takiej sytuacji wszystkie zgromadzone punkty dazu przepadają.
 5. Z jednego adresu IP można dokonać jednej rejestracji. Dopuszcza się rejestrację większej liczby użytkowników po przesłaniu powodów i uzyskaniu zgody właściciela serwisu. W tym celu należy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w dziale "Kontakt" w serwisie.
 6. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail zostaje wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. W celu aktywacji konta należy użyć tego linku poprzez jego kliknięcie lub skopiowanie adresu do przeglądarki internetowej. W przypadku nie otrzymania maila z linkiem aktywacyjnym w terminie 24h należy wysłać zgłoszenie do administratora. W tym celu należy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w dziale "Kontakt" w serwisie. Konto po sprawdzeniu zostanie aktywowane ręcznie a użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem.
 7. Hasło podane podczas procesu rejestracji jest znane tylko użytkownikowi a w bazie jest kodowane i nikt łącznie z administratorem nie widzi faktycznego hasła użytkownika.
 8. Nie można dokonać cesji konta na inną osobę.
 9. Konto nie aktywowane w terminie 30 dni od rejestracji zostanie usunięte.
 10. Konto nieaktywne, tzn. takie, do którego nie zalogowano się przez kolejnych 60 dni może zostać usunięte przez administratora. Wszelkie punkty dazu zgromadzone na tym koncie przepadają.
 11. Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania/usunięcia konta użytkownika w przypadku rażącego naruszenia postanowień niniejszego regulaminu.

§5 DAZU

 1. W serwisie walutą, za którą można zamówić nagrody jest: Punkt dazu.
 2. Waluta, o której mowa w pkt. 1 nie może być wymieniana na ekwiwalent pieniężny.
 3. Zgromadzone Punkty dazu użytkownik może zamienić na nagrody w sklepiku.
 4. Punkty Dazu nie mają terminu ważności i mogą być wykorzystane w dowolnym momencie.

§6 GRY I ZDRAPKI

 1. Użytkownik za codzienne logowanie otrzymuje określoną liczbę darmowych partii w grach/zdrapkach codziennych. Ilość partii zależna jest od posiadanej rangi.
 2. Extra Partie użytkownik otrzymuje za aktywację kodu Dazuu+. Partie te przechodzą w nieskończoność na kolejne dni w przypadku ich niewykorzystania w dniu aktywacji kodu.
 3. Partie w Grach Tajemniczych użytkownik otrzymuje za spełnienie pewnych kryteriów (osiągnięcia, zadania specjalne, ranga).
 4. Partie w Grach Legendarnych i Grach Miesiąca, Grach Tygodnia (Eventach) użytkownik otrzymuje za aktywację kodu Dazuu+. Partie te przechodzą w nieskończoność natomiast w Grach Tygodnia (Eventach) lub Grach Miesiąca do momentu jej istnienia (zmiany Gry Tygodnia lub Miesiąca na inną grę).
 5. W przypadku przerw technicznych i awarii powodujących niemożność korzystania z serwisu administrator może dodać partie do konta użytkownika.

§7 DAZUU+ ORAZ DAZUU++

 1. Dazuu+ oraz Dazuu++ jest kodem zawierającym ciąg znaków. Kod można użyć tylko jeden raz.
 2. Za aktywację kodu użytkownik otrzymuje dodatkowe partie i inne profity. Informację, co otrzymuje się za aktywacje kodu, zamieszczone są w dziale "Kup Dazuu+"
 3. Kod można zakupić na 2 sposoby
  1. Poprzez dokonanie wpłaty na jedno z kont podanych w dziale "Kup Dazuu+" i Zamówiony kod/kody zostaną wysłane na email w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych.
  2. Poprzez wysłanie sms-a o treści ... na numer ...(koszt 1,23 zł z VAT) lub ... na numer ...(koszt 4,92 zł z VAT). W tym przypadku kod zostanie wysłany natychmiast. Partnerem usługi sms jest JustPay. Regulamin usługi jest dostępny pod adresem: https://www.justpay.pl/smscodes/swcres/files/Regulamin_Justpay_10_11_2009.pdf
  Zakupione kody nie mają terminu ważności.
 4. Innym sposobem zdobycia kodu jest zakup w sklepiku za Punkty dazu.
 5. Kod/Kody można aktywować w dziale "Aktywuj Dazuu+" pojedynczo lub masowo. Trafiają one do Schowka i użytkownik może je wykorzystać w dowolnym momencie (wykorzystując odpowiednią funkcję w dziale "Schowek Dazuu+")

§8 RANGI

 1. W serwisie jest 10 poziomów uczestnictwa, tzw. rangi
  1. BLACK
  2. RED
  3. PINK
  4. ORANGE
  5. YELLOW
  6. GREEN
  7. BLUE
  Poniższe rangi są rangami które mają specjalne przywileje (niższe ceny w sklepiku, niższe ceny kodów, więcej darmowych partii)
  1. WHITE VIP
  2. SILVER VIP
  3. GOLD VIP
 2. Wszystkie rangi otrzymuje się za:
  1. codzienne logowanie do serwisu
  2. granie w gry i zdrapki
  3. aktywowanie kodów
  4. polecanie serwisu

§9 KONKURSY

 1. W serwisie organizowane są konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.
 2. Szczegółowe regulaminy konkursów znajdują się w osobnych regulaminach dostępnych w dziale "Konkurs" a także w innych działach.

§10 SKLEPIK

 1. Użytkownik może wymienić Punkty Dazu na nagrody, które są w sklepiku.
 2. Aktualny kurs zamiany punktów wynosi 60 000 pkt = 1 zł.
 3. Aby użytkownik mógł kupić nagrodę musi użyć 5 kodów miesięcznie.
 4. Użytkownik może wymienić Punkty Dazu na kody, bez przymusu użycia kodów dazuu+ lub dazuu++.
 5. Sklepik jest podzielony na działy w zależności od rodzaju nagrody.
 6. Przy każdej nagrodzie znajduje się takie informacje jak:
  1. Dostępna ilość sztuk
  2. Cena dla gracza bez rangi VIP
  3. Cena dla gracza z rangą VIP
 7. W momencie zamówienia danej nagrody z konta gracza zostaje odjęta określona ilość Punktów dazu.
 8. Nagrody z działu "Kody" są dostępne w dziale "Zamówienia" w ciągu 7 dni roboczych od dnia zamówienia, natomiast kody z działy "Automatyczne Dazuu+" są automatycznie dopisywane do schowka.
 9. Nagrody z pozostałych działów są wysyłane w ciągu 21 dni roboczych a ich status jest widoczny w dziale "Zamówienia". Nagrody przedstawione na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
 10. W przypadku trwania przerwy technicznej, awarii oraz chorób wysyłka kodów, jak i nagród może się przesunąć o czym użytkownicy zostaną powiadomieni.
 11. Koszty wysyłki są automatycznie doliczone do cen w sklepiku.
 12. W przypadku zaistnienia okoliczności niezależnych od właściciela serwisu związanych z problemami z dostawcą nagrody właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wysłania nagrody o podobnej specyfikacji i podobnej wartości. O tym fakcie użytkownik zostanie powiadomiony mailem.
 13. Dzienny limit zamówionych nagród jest uzależniony od posiadanej rangi:
  1. BLACK - 0 szt.
  2. RED - 1 szt.
  3. PINK - 1 szt.
  4. ORANGE - 1 szt.
  5. YELLOW - 2 szt.
  6. GREEN - 2 szt.
  7. BLUE - 2 szt.
  8. WHITE VIP - 3 szt.
  9. SILVER VIP - 4 szt.
  10. GOLD VIP - 5 szt.
  Limit ten nie obowiązuje w sklepiku z Automatycznymi kodami Dazuu+.

§11 SYSTEM POLECONYCH

 1. Za polecenie serwisu innym osobom użytkownik zostaje nagrodzony Punktami Dazu w wysokości 100 punktów.
 2. Poprzez polecenie rozumie się rejestrację z indywidualnego linku polecającego, gdzie w formularzu rejestracyjnym jest umieszczany login osoby polecającej a także aktywację konta z użyciem linku otrzymanego e-mailem.
 3. Narzędzia do polecania (baner, buton, link) znajdują się w dziale "Poleć Serwis".
 4. Administrator może odebrać przyznane punkty, jeśli stwierdzi, że doszło do oszustwa (np. wielokrotna rejestracja z tego samego IP).
 5. Zabrania się spamowania w celu pozyskania poleconych.

§12 BANOWANIE UŻYTKOWNIKA

 1. Użytkownik DaZuu.EU, może zostać zbanowany w każdej chwili.
 2. BAN-a można dostać za obrażanie Administracji DaZuu.EU bądź całego Serwisu DaZuu.EU.
 3. Użytkownik może dostać BAN-a również za denerwowanie Administratora lub właściciela serwisu.
 4. Banowanie może się odbyć również po rozmowie lub kłótni z Adminem lub właścicielem serwisu.
 5. Użytkownik może zostać zbanowany, jeżeli Administratorowi lub właścielowi serwisu nie spodobają się wypowiedzi użytkownika na stronach www, forach internetowych, GG, email itp.
 6. BAN można dostać również za MULTIKONTO, które jest zabronione.
 7. Użytkownik może zostać zbanowany, za oszustwa, oraz próby oszustwa, i podszywanie się za inną osobę.
 8. Użytkownik zbanowany może odzyskać konto jeżeli udowodni, że nie miał nic wspólnego z przedstawionymi zarzutami.

§13 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Treści i grafiki zawarte w serwisie stanowią jego własność i bez zgody właściciela nie mogą być wykorzystywane lub modyfikowane.
 2. Administrator dołoży wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych informacji, minimum 2 razy w tygodniu będzie tworzona kopia serwisu.
 3. Właściciel serwisu nie ponowi odpowiedzialności za błędne działanie strony lub skryptu. Nie ponosi również odpowiedzialności za szkody powstałe z powodu użytkowania serwisu.
 4. Reklamacje należy kierować na adres bok@dazuu.eu za pomocą formularza w dziale "Kontakt". Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 21 dni roboczych od daty otrzymania e-maila.
 5. Właściciel serwisu zobowiązuje się odpowiadać na wszelką korespondencję w terminie 21 dni roboczych.
 6. Niniejszy regulamin wchodzi w życie 1 Listopada 2014r obowiązuje do czasu ukazania się nowego, o czym użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatów serwisu.

Statystyki

Liczba użytkowników: 8123
OnLine: 1
Strona istnieje 3999 dni

Rozdanych kodów
od 01 Czerwca 2009:
34459

Rozdanych nagród rzeczowych
od 01 Czerwca 2009:
1349

Rozdanych doładowań GSM
od 01 Czerwca 2009:
27